Księżycowy Kalendarz Emocji

W astrologii główną sferą, którą rządzi Księżyc, są emocje. Żyjąc zgodnie z cyklami Księżyca, zaczniesz łączyć się z energią kosmosu i natury. Wpłyniesz bardziej na swoje życie i emocje. A że mi bardzo blisko i do emocji i do natury, to mam dla Ciebie wyjątkowy prezent na nowy 2023 rok – to Księżycowy Kalendarz Emocji. Możesz go pobrać bezpłatnie już dzisiaj.

Dlaczego Kalendarz Księżycowy?

Obecnie nasze życie bardzo przyspieszyło, a żyjąc szybko, często przejawiamy tendencję do życia w oderwaniu od natury i kosmosu. Oczywiście nie każdy mieszka w mieście i godzinami przesiaduje w sztucznie oświetlonych pomieszczeniach, np. przed ekranem komputera. Jednak wielu z nas właśnie tak spędza większość czasu – w samochodzie, z telefonem w ręku, w tramwaju, w autobusie, w zamkniętym pomieszczeniu, prawda?

Wyjście na świeże powietrze oraz obcowanie z naturą, także w postaci obserwacji Księżyca i jego poszczególnych faz jest prawdziwym darem.

W kalendarzu zaznaczyłam Ci dwa ważne księżycowe wydarzenia: Nów i Pełnię. Przeczytaj dlaczego?

Nów Księżyca - czas budzenia intencji

Nów Księżyca to czas, kiedy możesz tworzyć w sobie intencje dotyczące tego, co chciałabyś/ chciałbyś, aby zamanifestowało się w Twoim życiu w najbliższym miesiącu. To okazja, aby zastanowić się, czego potrzebujesz w emocjach, w przestrzeni zawodowej i w prywatnej.

Pamiętaj, że Twoja intencja powinna dotyczyć spraw w Twoim zasięgu. To nie może być myśl dotycząca tego, aby to ktoś inny się zmienił. Możesz za to potrzebować np. lepszej pracy, poczucia większej miłości, spokoju.

Po drugie, jeśli już wysyłasz intencję w Komos, to zastanów się, czy rzeczywiście jesteś gotowa/ gotowy na to, że ta intencja może się zrealizować. Czy przypadkiem nie sabotujesz samego siebie np. poczuciem niezasługiwania.

Pełnia Księżyca - czas uwalniania

Pełnia Księżyca to przestrzeń kulminacyjna, która jest stworzona po to, żebyśmy pozbywali się złogów, puść więc wolno blokady emocjonalne z zeszłego miesiąca i sprawy, które Ci ciążą. Pełnia Księżyca to też okazja do przebaczenia, do zamknięcia spraw starego miesiąca i otworzenia się na nowe.

Dlatego puść wolno zblokowane relacje, projekty, zadania. Puść wolno to wszystko, w czym utkwiłaś/eś. Następnie wybacz sobie, wybacz innym, skonstruuj zdania wybaczające. W pełni odpuszczasz, uwalniasz.

Księżycowy Kalendarz Emocji

Chcesz odkryć emocje na nowo? Więcej na platformie eMOCji Moc.

Uwolnij się z blokad emocjonalnych. Przyjedź na warsztaty!

Chcesz zajmować się emocjami zawodowo? Zacznij certyfikację!

Uwolnij emocje!

Dołącz do Emocji Moc – jedynej w Polsce platformy, która jest poświęcona olbrzymiej sferze pracy z emocjami i jej wpływowi na Twoje życie.