Księżycowy Kalendarz Emocji 2024

Zanurz się w Księżycowy Kalendarz Emocji na 2024 rok. W każdym miesiącu znajdziesz dwa ważne księżycowe wydarzenia: Nów i Pełnię, abyś dostrzegał jeszcze bardziej wpływ samego Księżyca na emocje, ale też piękno natury wokół Ciebie.

Dlaczego Księżycowy Kalendarz?

W astrologii głównym aspektem, którym rządzi Księżyc, są emocje. Żyjąc zgodnie z cyklami Księżyca, zaczynasz tym samym łączyć się z energią kosmosu i natury. Wpływasz bardziej na swoje życie i swoje emocje. 

My, ludzie XXI wieku przejawiamy tendencję do życia w oderwaniu od natury i kosmosu. Oczywiście nie każdy mieszka w mieście i godzinami przesiaduje w sztucznie oświetlonym pomieszczeniu, np. przed ekranem komputera, jednak wielu z nas właśnie tak spędza większość czasu – w samochodzie, z telefonem w ręku, w tramwaju, w autobusie, w pomieszczeniu zamkniętym, prawda?

Wyjście na świeże powietrze oraz obcowanie z naturą, wodą, wiatrem, słońcem albo w postaci obserwacji tajemniczego Księżyca jest prawdziwym remedium, prawdziwym darem dla każdego i każdej z nas. Dasz się nim obdarować?

W moim Księżycowym Kalendarzu Emocji na 2024 rok znajdziesz dwa ważne księżycowe wydarzenia: Nów i Pełnię, abyś dostrzegał jeszcze bardziej wpływ samego Księżyca na emocje, ale też piękno natury wokół Ciebie.

Czego chcesz na nowy miesiąc?

Nów Księżyca to nowy początek, potencjał, to realizacja marzeń. To realizacja tego, co chcesz, zamiast tego, czego nie chcesz. Nasz mózg często funkcjonuje w sposób „nie chcę tego, nie chcę tamtego”. Wtedy energia nie jest w stanie zamanifestować z tych słów tego, co chcesz, dlatego tego nie dostajesz. Jeśli jednak zaczniesz mówić o tym i manifestować to w odpowiednim momencie, czyli w nowiu Księżyca, energia i układ planet będą sprzyjać realizacji tego. Oczywiście nic się samo nie wydarzy. Jeśli będziesz manifestować to, czego chcesz i nie połączysz tego z działaniem, tylko położysz się na kanapie, to nic się nie zadzieje. Manifestację tego, co chcesz, możesz połączyć dodatkowo z innymi działaniami. W nowiu możesz połączyć ją z gorącym masażem, gorącą kąpielą, z ćwiczeniami fizycznymi – z wszystkim tym, co przypomni Ci, że żyjesz w swoim ciele, czyli co uruchomi Twoje ciało. Manifestacja tego, co chcę, w połączeniu z uruchomieniem ciała. Zadaj sobie pytanie: „czego ja chcę?”. Pomyśl, czego chcesz na kolejny miesiąc dla siebie, na tu i teraz. Co jest Ci potrzebne? O czym marzysz? Czego pragniesz? Co Ty chcesz? Zapisz to na kartce, narysuj w postaci rysunku, wytańcz – narzędzie jest dowolne.

Księżycowy Kalendarz Emocji

Co uwalniasz z zeszłego miesiąca?

Pełnia Księżyca to przestrzeń kulminacyjna, która jest stworzona po to, żebyśmy pozbywali się złogów, puść więc wolno blokady emocjonalne z zeszłego miesiąca. Popatrz wstecz na to, co się wydarzyło i jeśli przyjdzie Ci do głowy, że coś może być blokadą emocjonalną, puść to wolno. Puść wolno zblokowane relacje, projekty, zadania. Puść wolno to wszystko, w czym utkwiłeś/aś. Następnie wybacz sobie, wybacz innym, skonstruuj zdania wybaczające. Odpuszczasz, uwalniasz.

Gdy to sobie zapiszesz, połóż rękę na sercu, popatrz w Księżyc, przeczytaj swoje słowa o tym, co puszczasz wolno – jaką emocję, jaką relację, jaki projekt, jakie zadanie, co odpuszczasz, komu wybaczasz (bardzo ważne jest, żeby za każdym razem wybaczyć też sobie).

Jak wygląda kalendarz?

Kalendarz jest zaprojektowany w taki sposób, aby towarzyszyć Ci każdego dnia nadchodzącego roku. Wypełniony jest harmonijną grafiką i ważnymi cytatami o emocjach.

Dostajesz ode mnie aż 3 formaty:

  • do samodzielnego wydruku,
  • jako tapetę na komputer
  • i jako tapetę na telefon.

Zanurzaj się w emocje razem z Księżycowym Kalendarzem Emocji!

Jeśli jesteś na mojej platformie Emocji Moc, Księżycowy Kalendarz Emocji masz już teraz w prezencie do pobrania.

A jeśli jeszcze Cię tam nie ma, tu dołącz TUTAJ lub spraw prezent sobie lub bliskiej osobie i kup sam kalendarz TUTAJ.