Czy chcesz usłyszeć siebie?

Czy słyszysz siebie? Czy masz dostęp do swoich emocji? Czy masz prawidłowe instrukcje ich obsługi? A może całkowicie się w nich pogubiłaś/eś, ale nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę?

Czy chcesz się usłyszeć?

Ty: Ale Kaczko, o co Ci chodzi? Przecież ja SIEBIE SŁYSZĘ!
 
Kaczka: No ja słyszę coś innego…
 
Ty: Ty słyszysz, że ja siebie nie słyszę?!
 
Kaczka: No nic nie poradzisz…Tak słyszę. Słyszę, że Ty siebie nie słyszysz!
 
Ty: Yyyyyy…
 
Kaczka: I powiem Ci więcej, ja słyszę, że Ty się ze sobą stale kłócisz!
 
Ty: Kaczko nie chciałam Ci tego mówić, ale Ty się chyba musisz iść naprawić, po tym weekendowym szkoleniu się zepsułaś.
 
Kaczka: Po tym weekendowym szkoleniu to ja jeszcze lepiej słyszę!
 
Ty: Ale co Ty słyszysz!!!?
 
Kaczka: Jak mówisz do siebie w swojej głowie: „Nie przesadzaj, no przestań. Wcale Cię to tak nie zabolało”, albo „No już daj spokój. Nic nie mówi. Jakoś to przebolejesz”. I tymi słowami zaprzeczasz sama w sobie, tak głęboko w sobie, że to, co poczułaś – poczułaś naprawdę. I że to, co poczułaś, to dobrze, że poczułaś. Tymi słowami wprowadzasz się sama w konflikt ze sobą. Przestajesz ufać temu, co czujesz.
 
A emocje w Tobie po prostu są. Masz po prostu taką „automatykę” emocjonalną. I to jest Twoje autorskie, indywidualne wyposażenie Ciebie. Jak kolor oczu. Masz i już.
 
Te myśli, które słyszę u Ciebie, to słyszę także codziennie podczas sesji. Bo zostaliśmy tak nauczeni. Zostaliśmy – Ty i Ja – wyposażeni w BEZNADZIEJNE INSTRUKCJE OBSŁUGI WŁASNYCH EMOCJI.
Te instrukcje są tak wadliwe, że stanowią ZAGROŻENIE dla naszego – Twojego zdrowia psychicznego i fizycznego.
 
I mam taką misję, że chcę zmienić INSTRUKCJĘ OBSŁUGI EMOCJI na świecie. Zaczęłam od siebie. Ja już mam, znam i stosuję PRAWIDŁOWE INSTRUKCJE MOICH WŁASNYCH EMOCJI. Teraz przyszedł czas na Ciebie.
 
Po raz ostatni w tym roku startujemy z warsztatami „ROZUMIEM MOJE EMOCJE II edycja”. Warsztatami online, które są z jednej strony kursem z ogromnym wsadem merytorycznym o takich emocjach jak smutek, złość, wstręt, strach i lęk. A z drugiej strony są warsztatami z głęboką pracą nad swoimi mechanizmami i własnymi blokadami. A z trzeciej strony są przestrzenią, w której budujesz swoje własne, autorskie INSTRUKCJE OBSŁUGI WŁASNYCH EMOCJI.
 
Ty: Ale Kaczko, Ja naprawdę siebie słyszę. Może tak jest u Twoich klientów, ale u mnie nie jest tak źle. Naprawdę siebie słyszę!
 
Kaczka w myślach: No i całe moje kacze kwakanie poszło na marne… Pogadam z Tobą następnym razem, to może pozwolisz sobie usłyszeć mnie.
 
A Ty, jeśli chcesz się usłyszeć, to możesz do nas dołączyć w tej ostatniej edycji tego roku!

Ja Kaczka,

Trener Mentalny emocji dzieci, młodzieży i dorosłych
biuro@beatakaczor.pl

Chcesz odkryć emocje na nowo? Więcej na platformie eMOCji Moc.

platforma emocji moc

Uwolnij się z blokad emocjonalnych. Przyjedź na warsztaty!

Chcesz zajmować się emocjami zawodowo? Zacznij certyfikację!

Uwolnij emocje!

Dołącz do Emocji Moc – jedynej w Polsce platformy, która jest poświęcona olbrzymiej sferze pracy z emocjami i jej wpływowi na Twoje życie.